Detská čiapka Marvel Avengers: In Combat (obvod 53 cm)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Oficiální produkt - dětská kšiltovka z katalogu zboží s grafikou a licencí superhrdinů Avengers od komiksové a filmové společnosti Marvel. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní modrá dětská kšiltovka inspirovaná některými superhrdiny Avengers vyobrazených v boji z populárních komiksů a filmů Avengers od společnosti Marvel. Velikost kšiltovky: obvod hlavy: 53 cm Materiál kšiltovky: bavlna / polyester .

Parametre produktu

Katalog. číslo 79915 Záruka 2 roky
Barva modrá Motív MARVEL Avengers

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty