Construction Simulator (PS5)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Stavebný simulátor je späť - väčší a pôsobivejší ako kedykoľvek predtým! Splňte si ambíciu stať sa úspešným stavebným podnikateľom a založte si vlastný podnik od nuly s pomocou svojho mentora Hape. Púšťajte sa do vzrušujúcich projektov rôznych veľkostí a požiadaviek, ktoré vám pomôžu zvýšiť príjem, aby ste mohli do svojho vozového parku pridať ešte výkonnejšie stroje. Rôzni klienti budú testovať vaše zručnosti pri plnení úloh, vďaka čomu bude každá úloha skúškou vašich schopností. Pripravte sa na to, že v tomto dynamickom a pútavom dobrodružstve budete predvádzať svoje postupy pri riešení rôznych stavebných výziev!
Svoje podnikanie začnite na dvoch samostatných mapách inšpirovaných krajinou USA a Nemecka. Každá z nich ponúka vlastnú kampaň, ktorá vám pomôže stúpať po rebríku úspechu. Friedenberg je založený v malebných mestečkách juhozápadného Nemecka a ponúka očarujúce kopce a malebné brehy riek. Tu je vaším cieľom počas kampane prispieť k návrhu riešení obnoviteľných zdrojov energie a zlepšiť miestnu mestskú infraštruktúru. Okrem týchto dôležitých záväzkov sa stretnete s rôznymi výzvami, ktoré vám umožnia otestovať každé získané zariadenie. Na druhej strane Sunny Haven je skutočne prístavné mesto v americkom štýle, ktoré musíte revitalizovať, aby sa jeho turistický priemysel opäť rozbehol. Celkovo na vás na oboch mapách čaká viac ako 90 zaujímavých zákaziek, takže si môžete byť istí, že vždy narazíte na niečo nové, čo budete môcť preskúmať!

Vrhnite sa opäť na stavebnú scénu s flotilou, ktorá vás ohromí svojou veľkosťou! Vyber si z viac ako 80 strojov od oficiálnych licenčných partnerov, ktoré sú vernými virtuálnymi ukážkami svojich skutočných náprotivkov. Tešiť sa môžete na pestrú zmes vozidiel z predchádzajúcich dielov obľúbenej série, ako aj na úplne nové prírastky do hry. To isté platí aj pre výrobcov, ktorí za nimi stoja: Okrem známych partnerov hry Construction Simulator, ktorými sú Atlas, BELL, Bobcat, Bomag, CASE, Caterpillar©, Kenworth, Liebherr, MAN, Mack Trucks, Meiller-Kipper, Palfinger, Still a Wirtgen Group, máte teraz možnosť používať stroje od spoločností Benninghoven zo skupiny Wirtgen Group, CIFA, DAF, Doosan, Nooteboom, Scania, Schwing Stetter a Wacker Neuson. Okrem toho si pri vytváraní postavy môžete vybrať oblečenie obsahujúce oficiálne licencované osobné ochranné prostriedky od nášho nového partnera Engelbert Strauss.
Myslíte si, že je to všetko? Aktualizácia simulátora stavebníctva obsahuje aj bezplatný dodatočný obsah. Do hry si našlo cestu niekoľko nových strojov vrátane inovatívneho kolesového rýpadla EW100 od spoločnosti Wacker Neuson a praktického servisného vozidla na tankovanie a opravy. Aktualizácie zahŕňajú aj nové nástroje a funkcie v podobe vylepšených terénnych úprav, zvýšenej kapacity priestoru pre vozidlá a praktickej baterky. A pretože nechceme, aby vás nudilo brať stále tie isté práce, pridali sme úplne novú oblasť pre prehliadky a rôzne sezónne zákazky. Pointa je, že s pôvodnou základnou hrou a jej aktualizáciami vám teraz Construction Simulator ponúka viac ako 100 zákaziek, viac ako 90 strojov a potom takmer nekonečnú stavebnú zábavu, ktorú môžete zažiť spoločne až s tromi priateľmi v režime pre viacerých hráčov. Znie to dobre, však? Tak na čo ešte čakáte? Pustite sa do práce!

Parametre produktu

Katalog. číslo 87312 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicová Výrobca Astragon
Žáner Simulátory

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty