Call of Duty: Modern Warfare 2 (X1/XSX)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Na hranie je potrebné internetové pripojenie

Obsahuje:
  • Call of Duty®: Modern Warfare® II cross-gen pack
  • Obsahuje verzie hry pre Xbox One a Xbox Series X
Vitajte v novej ére hry Call of Duty®
Call of Duty: Modern Warfare® II je pokračovaním hitu Modern Warfare® z roku 2019. Uvidíte návrat ikonického veliteľa tímu kapitána Johna Cenu, neohrozeného Johna "Soapa" MacTavisha, ostrieľaného seržanta Kylea "Gaza" Garricka a samotného vlka samotára, obľúbeného Simona "Ghosta" Rileyho. Hráči na vlastnej koži uvidia, čo robí Task Force 141 takou legendárnou.
Od malých infiltračných akcií, kde ide o veľa, až po prísne tajné misie, budú musieť hráči ovládať nové zbrane, vozidlá a špičkové vybavenie, aby porazili svojich nepriateľov. Zbaľte si výstroj a bojujte ďalej od pobrežia, kde budete obliehať nepriateľov pod vodou, infiltrovať silne opevnené nepriateľské základne, preniknúť do nepriateľských línií pozdĺž úžin a oslobodiť toľko potrebných spojencov na tajnom mieste v horách.
Infinity Ward zaujme hráčov dynamickou modernou hrateľnosťou novej generácie. Bojujte po boku priateľov v skutočne pohlcujúcom zážitku s úžasne realistickým zvukom, osvetlením a grafikou, ktoré z tejto hry robia najpokročilejšiu hru v histórii Call of Duty. Modern Warfare® II bude obsahovať prepracovaný pokročilý systém umelej inteligencie, vylepšenú technológiu vykresľovania a fotogrametrie, nový systém Gunsmith, ktorý umožní viac možností prispôsobenia ako kedykoľvek predtým, a množstvo ďalších herných a grafických inovácií, ktoré posunú sériu na novú úroveň. Budúcnosť tejto značky je plná prevratných inovácií a bude definovať základy hrania novej generácie.
Modern Warfare II bude od prvého dňa obsahovať obrovské množstvo obsahu - spojte sa a bojujte po boku TF141 v kampani pre jedného hráča, ktorá vás prevedie celým svetom. Hrajte sami alebo sa spojte do tímu v strhujúcich bitkách pre viacerých hráčov, súťažte v nových lokalitách a herných možnostiach a zažite rozvinutý príbehový režim Special Ops s taktickou kooperatívnou hrou.
Modern Warfare II navyše integruje nový zážitok Warzone™, ktorý príde neskôr v tomto roku a prinesie evolúciu žánru Battle Royale s úplne novým herným priestorom a sandboxovým režimom. Očakávajte obrovský kalendár plný bezplatného obsahu po vydaní vrátane hrateľnosti, ktorá bude obohatená o nové mapy, režimy, sezónne udalosti, komunitné oslavy a ďalšie.
Zostaňte naladení.

Parametre produktu

Katalog. číslo 69385 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motív Call of Duty
Multiplayer Áno Obal EN, IT
Platforma Xbox One, Xbox Series X Typ distribuce Krabicová
Výrobca Activision Žáner Akčné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty