Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS4)

Vyber variantu: N├ípoveda - v ─Źom sa varianty l├ş┼íia?


Skladom 5 a viac kusov
65.10 ÔéČ

Skladom 5 a viac kusov
65.10 ÔéČ
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.12.
Cena s DPH: 65.10 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 3.26 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

S predobjedn├ívkou z├şskate:

  • skor├Ż pr├şstup do otvorenej beta verzie - PlayStation┬« first*

Mo┼żnos┼ą aktualiz├ície na PS5: aktualizujte si hru na digit├ílnu verziu pre PS5 bez dodato─Źn├Żch n├íkladov. Ak chcete upgradova┼ą pr├şslu┼ín├ę diskov├ę k├│pie zo syst├ęmu PS4, budete potrebova┼ą konzolu PS5 s diskovou mechanikou. Playstation.com/help

Zah┼Ľ┼ła:

  • Cross Gen Bundle pre hru Call of Duty┬«: Modern Warfare┬« III
  • Obsahuje verzie hry pre PS4Ôäó a PS5Ôäó

PRISPÔSOBTE SA ALEBO ZOMRITE V BOJI PROTI NAJVYŠŠEJ HROZBE

V priamom pokra─Źovan├ş rekordnej hry Call of Duty┬«: Modern Warfare┬« II sa kapit├ín Price a Task Force 141 postavia proti ultim├ítnej hrozbe. Ultranacionalistick├Ż vojnov├Ż zlo─Źinec Vladimir Makarov posil┼łuje svoj vplyv vo svete a n├║ti Task Force 141 bojova┼ą ako nikdy predt├Żm.

Boj znamen├í rozhodnutia - r├┤zne vybavenie, r├┤zne cesty cez misiu. Okrem charakteristick├Żch filmov├Żch misi├ş v kampani Call of Duty┬« prin├í┼ía Modern Warfare┬« III otvoren├ę bojov├ę misie, ktor├ę hr├í─Źom poskytuj├║ v├Ą─Ź┼íiu mo┼żnos┼ą vo─żby. Neexistuje jedno univerz├ílne rie┼íenie - je len na v├ís, ─Źi zvol├şte skryt├Ż pr├şstup, alebo sa hlasno vrhnete na ka┼żd├ęho nepriate─ża.

JE ─îAS VYROVNA┼Ą STAR├ë ├Ü─îTY A ZA─îA┼Ą NOV├ë

Modern Warfare┬« III oslavuje 20. v├Żro─Źie hry Call of Duty┬« najv├Ą─Ź┼íou zbierkou m├íp pre jedn├ęho hr├í─Źa, ak├í bola kedy zostaven├í - vr├ítane ob─ż├║ben├Żch aj ├║plne nov├Żch k├║skov. V┼íetk├Żch 16 p├┤vodn├Żch m├íp z p├┤vodnej hry Modern Warfare┬« 2 (2009) bolo vylep┼íen├Żch o nov├ę re┼żimy a hern├ę prvky a bud├║ k dispoz├şcii v de┼ł vydania, zatia─ż ─Źo ┼żiv├í sez├│na po vydan├ş hry bude o┼żiven├í viac ako 12 ├║plne nov├Żmi z├íkladn├Żmi mapami 6v6.

Modern Warfare III vyjde aj s nov├Żmi mapami Ground War, ktor├ę prines├║ inovat├şvny hern├Ż priestor a epick├Ż n├ívrat a roz┼í├şrenie popul├írneho re┼żimu War, ktor├Ż sa prv├Żkr├ít objavil v Call of Duty┬«: WWII v roku 2017.

ZOMB├ŹCI V ├ÜPLNE NOVOM OTVORENOM SVETE

V├┤bec po prv├Żkr├ít sa m├┤┼żete spoji┼ą s ─Ćal┼í├şmi dru┼żstvami a pre┼żi┼ą v boji proti mas├şvnym hord├ím nem┼Ľtvych na zatia─ż najnov┼íej mape pre Call of Duty┬« Zombies. Modern Warfare┬« Zombies (MWZ) rozpr├íva nov├Ż pr├şbeh o Treyarch Zombies a predstavuje misie, z├íkladn├ę funkcie zombie a tajomstv├í, ktor├ę m├┤┼żete odhali┼ą. Pripravte sa na boj o pre┼żitie v otvorenom svete PvE proti najv├Ą─Ź┼í├şm nepriate─żom v hist├│rii Call of Duty.

*Dostupnos┼ą na platform├ích a d├ítum vydania beta verzie sa m├┤┼żu zmeni┼ą. Podrobnosti n├íjdete na str├ínke www.callofduty.com/beta. Minim├ílne trvanie otvorenej bety s├║ 2 dni. Ponuka je ─Źasovo obmedzen├í. Prevzatie si m├┤┼że vy┼żadova┼ą predplatn├ę slu┼żby PlayStation┬«Plus.

Podrobnosti nájdete na www.callofduty.com.

┬ę 2023 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION, CALL OF DUTY, CALL OF DUTY WARZONE a MODERN WARFARE s├║ ochrann├ę zn├ímky spolo─Źnosti Activision Publishing, Inc. V┼íetky ostatn├ę ochrann├ę zn├ímky a obchodn├ę n├ízvy s├║ majetkom pr├şslu┼ín├Żch vlastn├şkov. Tento produkt obsahuje softv├ęrov├║ technol├│giu licencovan├║ spolo─Źnos┼ąou Id Software ("Id Technology"). Id Technology ┬ę 1999-2023 Id Software, Inc.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 85009 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Call of Duty
Multiplayer Áno Obal EN, IT
Platforma PS4 Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Activision ┼Ż├íner Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty