Čajová súprava Harry Potter (ZĽAVA)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Ide o rozbalený kus - 100% stav s plnou zárukou. Ide o rozbalený tovar so zlomenou rukoväťou na kanvici, inak je plne funkčný.

Táto darčeková súprava pre milovníkov čaju a fanúšikov čarodejníckych príbehov o Harrym Potterovi obsahuje krásnu čiernu litrovú kanvicu so zlatými znakmi Školy čarodejníckych umení v Bradaviciach a štyroch tamojších čarodejníckych škôl, ako aj dvojicu hrnčekov v podobe hrnčekov na lektvary - jeden so zlatým erbom Nebelvíru a druhý so symbolom Zmijozelu. Súprava nie je vhodná do mikrovlnnej rúry ani umývačky riadu.

Parametre produktu

Katalog. číslo 80915 Záruka 2 roky
Výrobca ABYstyle

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty