Herné slúchadlá C-TECH Midas GHS-17W - biela (ZĽAVA)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Ide o rozbalený kus - 100% stav s plnou zárukou.
C-TECH MIDAS je nový moderný herný headset s mikrofónom, ktorý ocenia najmä hráči počítačových hier, ale aj milovníci multimédií. Ponúkajú obrovský užívateľský komfort a vďaka 50mm meničom aj vynikajúcu reprodukciu zvuku za každých okolností. Uzavretá konštrukcia slúchadiel dokonale izoluje od okolitého rušenia. Polstrovaný kožený tylový most a možnosť nastavenia jeho šírky spolu s mäkkými náušníkmi zaručujú pohodlie aj pri veľmi dlhom používaní. slúchadlá majú LED podsvietenie s farbami RGB, ktoré sa cyklicky menia. Veľmi praktické je ovládanie hlasitosti, ktoré sa nachádza vzadu priamo na náušníkoch.
 
ŠPECIFIKÁCIE
  • farba: biela
  • meniče: 2x 50 mm
  • Frekvencia: 20-20KHZ
  • citlivosť: 110 dB/mW
  • impedancia: 16Ω
  • Pripojenie: 3,5 mm stereo jack (3-pólový) + USB-A (pre podsvietenie)
  • Dĺžka napájacieho kábla: 2,5 m (opletený)
  • Ovládanie hlasitosti: na meniči

Parametre produktu

Katalog. číslo 87319 Záruka 2 roky
Platforma PC, PS4, PS5, SWITCH, Xbox One, Xbox Series X Výrobca ostatní

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty