Bus Driver Simulator (PS4) (zľava)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Ide o produkt s ľahko poškodeným obalom.

(Bezplatná náhradná krabička s výrobkom)

Všetci na palubu, prosím, nech sa jazda začne. Presne ako hodinky môžete začať svoj pracovný deň ako vodič autobusu a bezpečne dopraviť svojich cestujúcich do cieľa. V ruchu mestského života nie je vždy jednoduché dodržiavať cestovný poriadok, riadiť sa pravidlami cestnej premávky a odbočiť na správnu svetelnú križovatku. Cestovné poriadky veľkých miest a početné výlety na predmestia poskytujú rozmanitosť a dlhotrvajúce potešenie z jazdy! Na vašich cestách vás budú sprevádzať autobusy z rôznych období a krajín. Za ťažko zarobené peniaze si kúp nové autobusy alebo si navrhni už dostupné vozidlá podľa svojho vkusu! Hrajte vo voľnom režime alebo dokončite rôzne scenáre, pričom budete žiť vo svojom vysnívanom zamestnaní a preberať dôležitú úlohu vo verejnom živote!

- Rôzne autobusy z rôznych krajín a období vám zaručujú rozmanité cesty.
- Skutočné mestá a predmestia na ploche 12 km² vám umožnia plniť cestovné poriadky na najrôznejších trasách.
- Početné možnosti modernizácie a dizajnu autobusov - dajte svojim vozidlám vlastný osobný nádych.
- Rôzne poveternostné podmienky a denné doby si vyžadujú vaše prispôsobené jazdné správanie.
- Rôzne dopravné situácie, ako sú nehody, dopravné zápchy, nočné jazdy alebo diaľkové jazdy, si vyžadujú vaše šikovné a premyslené konanie.

Parametre produktu

Katalog. číslo 78418 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS4 Typ distribuce Krabicová
Výrobca UIG Entertainment Žáner Simulátory

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty