Baseballová čiapka Nasa: Meatball Insignia (nastaviteľná)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Oficiální kšiltovka a doplňkové zboží z katalogu produktů s licencí americké kosmické agentury NASA. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní černá kšiltovka vyvedená s hlavním logem NASA, také známo jako Meatball Insignia. Materiál kšiltovky: Bavlna Velikost kšiltovky: Nastavitelná .

Parametre produktu

Katalog. číslo 81408 Záruka 2 roky
Barva černá

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty