Banishers: Ghosts of New Eden (PS5)

Dostupnos┼ą: Skladom 5 a viac kusov
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.3.
Cena s DPH: 47.70 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.39 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!
Objednaj e┼íte teraz a :z├şskaj:

Popis produktu

Nov├Ż Eden, 1695. Antea Duarteov├í a Red mac Raith s├║ milenci a ban├şci, lovci duchov, ktor├ş sa zaviazali chr├íni┼ą ┼żiv├Żch pred hrozbou pre┼ż├şvaj├║cich duchov a pr├şzrakov. Po katastrof├ílnej poslednej misii je Antea smrte─żne zranen├í a st├íva sa jedn├Żm z duchov, ktor├Żch nen├ívid├ş. V stra┼íidelnej divo─Źine Severnej Ameriky dvojica z├║falo h─żad├í sp├┤sob, ako Anteu oslobodi┼ą od jej prekliatia.

Ponorte sa do kr├ísneho, int├şmneho a podmaniv├ęho pr├şbehu dvoch ne┼í┼ąastn├Żch milencov. V ├║lohe Ban├şkov vst├║pte do ┼żivota komun├şt v krajine Nov├Ż Eden a rie┼íte stra┼íideln├ę pr├şpady v mystickom svete bohatom na trad├şcie, su┼żovanom nadprirodzen├Żmi bytos┼ąami a d├ívnymi z├íhadami. Pou┼żite svoj d├┤vtip alebo skombinujte Anteho duchovn├ę sily a Redov arzen├íl, aby ste porazili a vyhnali du┼íe, ktor├ę tr├ípia v┼íetko ┼żiv├ę.

Na svojej ceste budete ─Źeli┼ą ┼ąa┼żk├Żm rozhodnutiam, ktor├ę dramaticky ovplyvnia v├í┼í pr├şbeh a osud obyvate─żov Nov├ęho Edenu - ─Źi u┼ż ide o ┼żiv├Żch ─żud├ş, alebo putuj├║ce du┼íe. Ko─żko kompromisov v boji s duchmi ste ochotn├ş urobi┼ą kv├┤li svojmu milovan├ęmu, ktor├Ż sa stal jedn├Żm z nich?

  • Hrajte za Anteu aj Red a bojujte proti nadprirodzen├Żm sil├ím pomocou m├ígie, zbran├ş a duchovn├Żch s├şl
  • Z├şskajte pr├şstup k nov├ęmu vybaveniu a schopnostiam a rozp├║tajte pln├║ silu Ban├şkov
  • Odha─żte starobyl├ę tajomstv├í a skryt├ę z├íhady mystick├ęho sveta bohat├ęho na povesti
  • Ako ste u┼ż od renomovan├ęho ┼ít├║dia DON'T NOD o─Źak├ívali, budete musie┼ą robi┼ą d├┤le┼żit├ę a mor├ílne nejednozna─Źn├ę rozhodnutia, ktor├ę ovplyvnia pr├şbeh, svet a osud v┼íetk├Żch post├ív, ┼żiv├Żch aj m┼Ľtvych

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 83568 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Nie
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicov├í V├Żrobca Focus Entertainment
┼Ż├íner Ak─Źn├ę, RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty