Assassins Creed Mirage - Wireless Controller (PS4)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Herný ovládač pre PlayStation 4 s motívom Assassin's Creed Mirage.

Tento bezdrôtový herný ovládač s motívom Assassin's Creed Mirage je určený pre všetkých majiteľov systému PlayStation 4. Ovládač je vybavený štandardnými funkciami, ako je dvojica vibračných motorčekov v rukovätiach, zabudovaný reproduktor alebo konektor pre slúchadlá s mikrofónom. Od bežného ovládača ho však odlišuje motív Assassina, ako aj podsvietené tlačidlá. Okrem toho sa ovládač môže pochváliť pokročilou lítium-polymérovou batériou s kapacitou 600 mAh, ktorá vám umožní nerušene hrať až osem hodín.

- Bezdrôtový herný ovládač pre PlayStation 4 (technológia Bluetooth).
- Dva vibračné motory.
- Touchpad s funkciou tlačidiel.
- 3,5 mm konektor na slúchadlá s mikrofónom.
- Osvetlené tlačidlá.
- Zabudovaný reproduktor.
- Nabíjateľná lítium-polymérová batéria s kapacitou 600 mAh a výdržou šesť až osem hodín.
- Nabíja sa pomocou priloženého 1 m kábla Micro USB.

Parametre produktu

Katalog. číslo 86531 Záruka 2 roky
Motív Assassins Creed Platforma PS4
Výrobca ostatní

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty