Mattel Barbie Extra: Bobble Hair Dark Skin Doll

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (8 prac. dn├ş)
Dodanie: Prepravca dodá v piatok 5.7.
Cena s DPH: 25.10 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka

Popis produktu

B├íbiky Barbie Extra predstavuj├║ jedine─Źn├Ż a odv├í┼żny EXTRA ┼ít├Żl v m├│dnom oble─Źen├ş v ┼żiariv├Żch farb├ích. Ka┼żd├í b├íbika Barbie m├í svoj vlastn├Ż jedine─Źn├Ż ┼ít├Żl. Ka┼żd├í s├║prava obsahuje aj in├║ fig├║rku dom├íceho mazn├í─Źika - v┼íetky vyzeraj├║ ve─żmi roztomilo a moderne! Rad Barbie Extra umo┼ż┼łuje de┼ąom vyjadri┼ą sa experimentovan├şm so ┼ít├Żlom a vzru┼íuj├║cou ┼ít├Żlovou z├íbavou s b├íbikami, ktor├ę mo┼żno polohova┼ą do r├┤znych p├│z. Tieto b├íbiky s├║ pripraven├ę na m├│dne dobrodru┼żstv├í s trblietkami, ┼żel├ę, em├│ciami a ├║┼żasn├Żmi ├║─Źesmi - aby urobili dojem, kamko─żvek p├┤jdu. Pred├ívaj├║ sa samostatne, pod─ża dostupnosti. B├íbiky nie s├║ samostatn├ę. Farby a dekor├ície sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą.
Obsah a vlastnosti sady:
  • B├íbiky Barbie Extra sa rady hraj├║ s m├│dou, preto maj├║ 15 doplnkov vr├ítane oble─Źenia, doplnkov, zvieratiek a doplnkov pre dom├íce zvierat├í.
  • N├íjdi si svoj vlastn├Ż ┼ít├Żl a zahraj si svoje pr├şbehy
  • V─Ćaka tejto rozmanitosti je zbieranie b├íbik Barbie Extra e┼íte z├íbavnej┼íie. Zozbieraj v┼íetky b├íbiky (pred├ívaj├║ sa samostatne, pod─ża dostupnosti)

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 90778 Z├íruka 2 roky

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty