Marvels Iron Man PS VR (PS4) (ZĽAVA)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Ide o rozbalený kus - 100% stav s plnou zárukou.

Nasaď si náhlavnú súpravu PlayStation VR, obleč si brnenie ako legendárny superhrdina Marvelu a postav sa najväčším Iron Manovým nepriateľom v akčných bitkách, v ktorých ide o svet.

Pomocou dvoch pohybových ovládačov PlayStation Move naštartuj Iron Manove repulzné trysky a vystreľ do vzduchu s hi-tech zbraňami na dosah ruky. Ak vaše brnenie potrebuje vylepšenie, zamierte do dielne Tonyho Starka a upravte si Iron Manovo elegantné brnenie a jeho úžasné schopnosti.

Parametre produktu

Katalog. číslo 90774 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motív MARVEL, MARVEL Superheroes
Multiplayer Nie Obal PL
Platforma PS4 VR Typ distribuce Krabicová
Výrobca Sony Žáner Akčné

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty