Luigis Mansion 2 HD (SWITCH)

Dostupnos┼ą: Vych├ízda 27.6.2024
Dodanie: Prepravca dodá v piatok 28.6.
Cena s DPH: 48.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.41 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!

Popis produktu

Je ─Źas uprata┼ą dom!
Pridaj sa k neohrozen├ęmu hrdinovi Luigimu na jeho stra┼íidelnej v├Żprave v hre Luigi's Mansion 2 HD pre Nintendo Switch.
V tomto graficky vylep┼íenom dobrodru┼żstve nav┼ít├şvite stra┼íideln├ę miesta v ├║dol├ş Evershade Valley, ktor├ę sa hem┼ż├ş nepr├şjemn├Żmi duchmi. Luigi m├í na┼í┼ąastie spr├ívne vybavenie, aby sa s nimi vysporiadal - Strolbulb na paralyzovanie nepriate─żov alebo svoj vern├Ż Poltergust, ktor├Ż pou┼ż├şva na vys├ívanie duchov a predmetov a interakciu s okol├şm.
Luigiho paranorm├ílne eskap├ídy ho zaved├║ na najr├┤znej┼íie miesta vr├ítane b├Żval├ęho v├Żskumn├ęho laborat├│ria, zni─Źenej tov├írne na hodinky a zasne┼żenej bane.
A┼ż ┼ítyria hr├í─Źi sa m├┤┼żu spoji┼ą, aby spolo─Źne zvl├ídli v├Żzvu ScareScraper. Ide o stra┼íideln├║ budovu pln├║ duchov a v├Żziev, ktor├ę sa v hlavnom pr├şbehu nenach├ídzaj├║. Zavolajte svojich pomocn├şkov na lov duchov a zdol├ívajte desiv├ę ve┼że v lok├ílnej a online kooper├ícii.
Vy┼żaduje sa pripojenie k internetu. Ak chcete vyu┼ż├şva┼ą online slu┼żby, mus├şte si vytvori┼ą ├║─Źet Nintendo a prija┼ą pr├şslu┼ín├ę dohody. Platia z├ísady ochrany osobn├Żch ├║dajov ├║─Źtu Nintendo. Niektor├ę online slu┼żby nemusia by┼ą dostupn├ę vo v┼íetk├Żch krajin├ích.
Lok├ílna kooper├ícia vy┼żaduje jednu konzolu a jednu k├│piu hry pre ka┼żd├ęho hr├í─Źa.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 88111 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Mot├şv Mario
Multiplayer Áno Obal EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Nintendo ┼Ż├íner Advent├║ry, Ak─Źn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty