Tokyo Mirage Sessions FE Encore (SWITCH)

Dostupnos┼ą: Posledn├Ż kus na sklade
Dodanie: Prepravca dodá v stredu 6.12.
Cena s DPH: 49.20 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.46 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!

Popis produktu

Svety s├ęrie Fire Emblem a hier spolo─Źnosti Atlus sa op├Ą┼ą stretli a v├Żsledok prich├ídza na konzolu Nintendo Switch. Interdimenzion├ílne zlo napadlo modern├ę Tokio, ─Źoho v├Żsledkom je pr├şval hudby, ┼ít├Żlu a, ├íno, nebezpe─Źenstva. Tak sa br├í┼łte! Prebojuj sa dungeonmi, zdokona─żuj svoju strat├ęgiu a ni─Ź nepriate─żov kreat├şvnymi sp├┤sobmi... sk├┤r, ne┼ż zhasne v┼íetka n├ídej.

Vy a va┼íi priatelia mus├şte vyu┼żi┼ą svoje kreat├şvne schopnosti - prejavuj├║ce sa v ikonick├Żch postav├ích Fire Emblem - a vies┼ą tajn├║ vojnu proti zl├Żm sil├ím, ktor├ę sa ┼żivia kreativitou. V ka┼żdej bitke za┼żijete prepracovan├ę ┼ąahov├ę s├║boje, ktor├ę sp├íjaj├║ bojov├Ż syst├ęm zo s├ęrie Fire Emblem a Shin Megami Tensei do jednej brut├ílnej harm├│nie. Vytv├írajte zbrane sp├íjan├şm predmetov, vyu┼ż├şvajte svoje siln├ę str├ínky a ni─Źte nepriate─żov. Na ka┼żdom rohu sa stretnete so z├íbavn├Żmi nar├í┼żkami na nieko─żko hern├Żch svetov vr├ítane Fire Emblem, dungeonmi ┼ítylizovan├Żmi do podoby z├íbavn├ęho priemyslu a ├║┼żasn├Żmi hudobn├Żmi vyst├║peniami.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 41579 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal DE, EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Nintendo ┼Ż├íner RPG

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty