Tokyo Mirage Sessions FE Encore (SWITCH)

Stráženie dostupnosti

Tento produkt je vypredaný a dostupnosť nie je známa. Zanech nám svoj e-mail a my sa ozveme, akonáhle produkt naskladníme, alebo sa objaví u niektorého z našich dodávateľov.
Odoslaním formulára si uložíme osobný údaj - e-mailovú adresu len na tento účel stráženie dostupnosti, a to do doby, než sa tovar naskladní. Všeobecné zásady pre spracovanie osobných údajov nájdeš tu.

Popis produktu

Svety série Fire Emblem a hier spoločnosti Atlus sa opäť stretli a výsledok prichádza na konzolu Nintendo Switch. Interdimenzionálne zlo napadlo moderné Tokio, čoho výsledkom je príval hudby, štýlu a, áno, nebezpečenstva. Tak sa bráňte! Prebojuj sa dungeonmi, zdokonaľuj svoju stratégiu a nič nepriateľov kreatívnymi spôsobmi... skôr, než zhasne všetka nádej.

Vy a vaši priatelia musíte využiť svoje kreatívne schopnosti - prejavujúce sa v ikonických postavách Fire Emblem - a viesť tajnú vojnu proti zlým silám, ktoré sa živia kreativitou. V každej bitke zažijete prepracované ťahové súboje, ktoré spájajú bojový systém zo série Fire Emblem a Shin Megami Tensei do jednej brutálnej harmónie. Vytvárajte zbrane spájaním predmetov, využívajte svoje silné stránky a ničte nepriateľov. Na každom rohu sa stretnete so zábavnými narážkami na niekoľko herných svetov vrátane Fire Emblem, dungeonmi štylizovanými do podoby zábavného priemyslu a úžasnými hudobnými vystúpeniami.

Parametre produktu

Katalog. číslo 41579 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal DE, EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
Výrobca Nintendo Žáner RPG

Varianty - jazykové verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa môžu líšiť jazykom tlačeného obalu. U konkurencie je bežnou praxou, že odlišné verzie neoznačujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez označenia jazyka - u nás máš možnosť voľby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozbaľovaní zásielky.

Pokiaľ nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

Nájdené kategórie


Nájdené produkty