Dr. Kawashima Brain Training (SWITCH)

Dostupnos┼ą: Dostupnos┼ą nezn├íma
Dodanie: Pre bli┼ż┼íie ur─Źenie dodacie lehoty n├ís, pros├şm, kontaktuj.
Cena s DPH: 47.70 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka
U┼íetri 2.39 ÔéČ z ceny tohto produktu! Zaregistruj sa a z├şskaj poukaz na 5% z─żavu!

Popis produktu

Pripravte svoj mozog na nov├ę v├Żzvy v hre Dr Kawashima's Brain Training pre Nintendo Switch! Vychutnajte si nov├ę cvi─Źenia, z ktor├Żch niektor├ę vyu┼ż├şvaj├║ infra─Źerven├║ kameru umiestnen├║ na pravom Joy-Cone, alebo si vyberte z klasick├Żch cvi─Źen├ş z predch├ídzaj├║cich hier Brain Training, ktor├ę m├┤┼żete ovl├ída┼ą stylusom (s├║─Źas┼ąou balenia hry) alebo prstom. Je to vo va┼íich ruk├ích!

Otestujte svoje schopnosti v kombin├ícii cvi─Źen├ş a testov s r├┤znymi hern├Żmi ┼ít├Żlmi, ─Źi u┼ż pou┼ż├şvate Nintendo Switch vo vertik├ílnej polohe a ovl├ídate ho stylusom alebo prstom, alebo vyu┼żijete infra─Źerven├║ kameru na pravom Joy-Cone, ktor├í rozpozn├í tvar va┼íich prstov! Po─Ćme sa na niektor├ę z nich pozrie┼ą:
  • V├Żpo─Źty prstom: rie┼íte matematick├ę rovnice prstami. Aj ke─Ć m├í┼í odpove─Ć na jazyku, mus├ş┼í kona┼ą r├Żchlo!
  • Kame┼ł, papier, no┼żnice: Sk├║ste vyhra┼ą - a prehra┼ą - pomocou prstov v hre Kame┼ł, papier, no┼żnice.
  • Slovn├í h├ídanka: Sp├íjajte p├şsmen├í a vytv├írajte slov├í.
  • Fotografick├í pam├Ą┼ą.
  • Dvojit├í ├║loha: Sk├í─Źte cez prek├í┼żky a z├írove┼ł vyberajte najvy┼í┼íie ─Ź├şslo.
Ka┼żd├Ż s jedn├Żm Joy-Conom v ruke s├║┼ąa┼żte s priate─żmi alebo rodinou vo vybran├Żch typoch tr├ęningov vr├ítane:
  • Pozorovanie vt├íkov.
  • Po─Ź├ştanie pol├ş─Źok.
Vypo─Ź├ştajte si celkov├ę sk├│re Brain Age absolvovan├şm nieko─żk├Żch po sebe nasleduj├║cich cvi─Źen├ş zameran├Żch na r├Żchlos┼ą spracovania inform├íci├ş, kr├ítkodob├║ pam├Ą┼ą a sebakontrolu. Mysl├şte si, ┼że sa v├ím bude dari┼ą lep┼íie ako va┼íej rodine a priate─żom? Nastavte si upozornenie, aby v├ím konzola Nintendo Switch pripom├şnala va┼íe ka┼żdodenn├ę cvi─Źenie - aj ke─Ć konzola sp├ş.

Ak ste pripojen├ş na internet a m├íte ─Źlenstvo v Nintendo Switch Online, m├┤┼żete sa pochv├íli┼ą svojimi v├Żsledkami v hern├Żch rebr├ş─Źkoch a s├║┼ąa┼żi┼ą s priate─żmi! Nintendo z├írove┼ł pl├ínuje aj pravideln├ę majstrovstv├í sveta v tr├ęningu mozgu.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 41578 Z├íruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma SWITCH Typ distribuce Krabicová
V├Żrobca Nintendo ┼Ż├íner Logick├ę, Rodinn├ę

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty