Mattel Barbie Club Chelsea Mini Girl Doll - Small Doll Wearing Removable Heart-print Dress & Shoes with Blond Ponytail (HNY57)

Dostupnos┼ą: Na sklade u dod├ívate─ża (8 prac. dn├ş)
Dodanie: Prepravca dodá v piatok 5.7.
Cena s DPH: 10.70 ÔéČ
 Prida┼ą do ko┼í├şka

Popis produktu

Chelsea a jej kamar├íti dok├í┼żu zahra┼ą to─żko fantastick├Żch pr├şbehov! Sedem super sladk├Żch b├íbik, ka┼żd├í s pestrofarebn├Żm oble─Źen├şm a kart├│nov├Żmi prvkami, ktor├ę rozv├şjaj├║ pr├şbehy, ktor├ę rozpr├ívaj├║. Pripevnite ich k ruk├ím b├íbiky, aby va┼íe pr├şbehy o┼żili. Vyberte si z ob─ż├║ben├Żch t├ęm, ako je pl├ívanie, kvety, zmrzlina, mot├Żle, draci, filmy a sladkosti. V─Ćaka ─Ćal┼íiemu mno┼żstvu ┼ít├Żlov a ├║─Źesov m├íte k dispoz├şcii nekone─Źn├ę mo┼żnosti na rozv├şjanie fant├ízie a mno┼żstvo dobrodru┼żn├Żch scen├írov. Zozbierajte ich v┼íetky a objavte e┼íte viac mo┼żnost├ş dobrodru┼żstva. S├║prava obsahuje b├íbiku s oble─Źen├şm a tematick├Żm kart├│nom. Pred├íva sa samostatne pod─ża dostupnosti. Farby a dekorat├şvne prvky sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą.
  • Vhodn├ę pre deti od 3 rokov.

Parametre produktu

Katalog. ─Ź├şslo 90775 Z├íruka 2 roky

Varianty - jazykov├ę verzie u hier


Niektorí dodávatelia nám zasielajú hry v rôznych verziách, ktoré sa mô┼żu líši┼ą jazykom tla─Źeného obalu. U konkurencie je be┼żnou praxou, ┼że odlišné verzie neozna─Źujú a zasielajú ich ako slovenské, anglické, alebo úplne bez ozna─Źenia jazyka - u nás máš mo┼żnos┼ą vo─żby a nenastane tak nepríjemné prekvapenie pri rozba─żovaní zásielky.

Pokia─ż nie je uvedené pri variante inak, má hra rovnaký jazyk (dabing a titulky), ako v slovenskej, prípadne anglickej verzii.

N├íjden├ę kateg├│rie


N├íjden├ę produkty